Pytania i odpowiedzi

 

1. Z jakiego drewna wykonane są meble?

Wszystkie meble wykonujemy z litego drewna sosnowego. Wszystkie elementy, również płyciny szuflad oraz plecy wykonane są z drewna. Istnieje możliwość wykonania każdego mebla również z innych gatunków drewna np. olcha, jesion, lub dąb. Zamówienie takie podlega indywidualnej wycenie.

2. Czy można modyfikować projekty?

Każdy produkt firmy Kalamantan wykonywany jest na indywidualne zamówienie i może zostać dowolnie modyfikowany i dopasowywany do potrzeb klienta. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za wprowadzenie zmian w projekcie - podstawą wyceny są koszty materiału oraz pracy.

3. Czy meble wymagają montażu?

Wszystkie łóżka wysyłane są w elementach do samodzielnego montażu. Zestaw zawiera instrukcję montażu oraz wszystkie niezbędne akcesoria (kołki, wkręty itp.).

Meble skrzyniowe (szafki, kody, szafy itp.) dostarczane są w całości. Przed zakupem należy się upewnić, iż nie ma przeszkód we wniesieniu mebli do docelowego pomieszczenia (wąskie klatki schodowe, korytarze, itp.). W razie zaistnienia takich okoliczności KALAMANTAN S.C. TOMASZ BORZYM MAREK BORZYM nie ponosi za nie odpowiedzialności.

4. Czy montaż wymaga specjalistycznych narzędzi?

Montaż łóżek, oparty o kołki i wkręty, jest bardzo prosty i intuicyjny. Do złożenia łóżka potrzebne są następujące narzędzia:

- wkrętarka lub śrubokręt gwiazdkowy,

- gumowy młotek (nie jest niezbędny, jednak ułatwia montaż),

- klucz płaski lub nasadowy 13 mm.

4. Jak wykańczane są meble.

Standardowo wszystkie meble po wybarwieniu bejcą wykańczane są wysokiej klasy lakierem poliuretanowym odpornym na zarysowania. 

Na zamówienie meble możemy również wykończyć wysokiej klasy olejem do drewna.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl